ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

چراغ 60 در60 توکار around light تابشگران

پنل ۶۰ در ۶۰ توکار و روکار یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین روشنایی هاست که در ساختمان ها به خصوص اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. پنل ۶۰×۶۰ کاربرد گسترده ای دارد؛ می تواند روشنایی یکنواختی را با کمترین میزان سایه و حداقل خیرگی ایجاد کند. از این چراغ ها می توان برای تامین نور عمومی در محیط های اداری، تجاری، مجتمع های بزرگ، فروشگاه ها، بیمارستان ها و حتی در محیط های خانگی استفاده کرد. پخش نور در این چراغ های پنلی یکنواخت است به این معنی که نقاط روشن و تاریک در یک فضا به حداقل می رسد. رنگ نور این چراغ ها معمولا در سه رنگ آفتابی، مهتابی و یخی (طبیعی) است که شما می توانید متناسب با محیط مورد نظرتان یکی از این رنگ نورها را انتخاب کنید.

مزایای استفاده از پنل ۶۰*۶۰

  • استفاده از این محصول می تواند تا ۸۵ درصد در مصرف برق صرقه جویی کرده و از آنجایی که طول عمر بالایی دارند قطعا با یک بار هزینه کردن شما را مجبور به تعویض زود هنگام در صورت بروز خرابی نمی کند.
  • انواع پنل ۶۰در ۶۰ عاری از هرگونه مواد سمی و گازهای شیمیایی هستند؛ به همین دلیل محصولاتی دوستدار محیط زیست به حساب می آیند.
  • نور این چراغ ها همانطور که گفته شد بدون لرزش و سوسو زدن می باشد و از خستگی چشم جلوگیری می کند.
  • نصب آسان، نور بدون خیرگی و زیبایی از دیگر مزایای استفاده از این محصول است.

مصرف برق پنل ال‌ای‌دی چقدر است؟

استفاده از پنل‌های فلورسنت معمولی باعث می‌شود که 40 درصد انرژی در مسیر اتصالات هدر برود. پنل‌های  LED یکپارچه در مقایسه با اتصالات فلورسنت سنتی، زاویه شعاع نور وسیع‌تری با نور قابل‌استفاده بیشتر و مصرف برق کمتری دارند. پنل ال ای دی باعث کاهش 80 درصدی مصرف برق می‌شود و در واقع به ازای هر وات توان مصرفی 80 تا 140 لومن نور تولید می‌کند.

تماس تلفنی