ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

 

قیمت پایه چراغ پارکی پلاستیکی - لاکچری لایت

چراغ پارکی با حیاطی چیست؟

چراغ پارکی یا حیاطی به نوعی از چراغ‌ها گفته می‌شود که از ظاهر ویژه و به‌خصوصی برخوردار هستند. از چراغ‌های پارکی یا حیاطی به طور عمده در فضاهای باز به‌ویژه پارک‌ها، فضای بیرونی تالارها، باغ رستوران‌ها و… استفاده می‌شود. معمولا چراغ‌های پارکی بر روی پایه‌ای نصب می‌شوند. نصب چراغ‌های پارکی بر روی پایه زیبایی چشم نواز و خیره‌کننده‌ای به آن می‌بخشد و به فضای اطراف روح و جان می‌دهد. چراغ‌های پارکی یا حیاطی بهترین نوع چراغ‌ها برای محافظت برای لامپ‌ها و نور منعکس از آن‌ها هستند.

مزایای استفاده از چراغ پارکی یا حیاطی چیست؟

همان طور که مطلع هستند نورپردازی و روشنایی شهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو چراغ‌ها‌ی پارکی یا حیاطی بسیار پر کاربرد هستند. تنوع چراغ‌های پارکی یا حیاطی دلیل پر کاربردی این نوع چراغ‌ها در مکان‌های مختلف است. چراغ‌های حیاطی را می‌توان در طرح‌ها و نقش‌های مختلف یافت

ویژگی های چراغ پارکی

این گونه چراغ ها معمولا از جنس عالی و بدنه آلومینیومی ساخته می شوند که در برابر گرما و سرما از لامپ ها به خوبی محافظت کنند. و در برابر شرایط آب و هوایی بد تا چند سال کار کنند.

اگر این گونه چراغ ها کلا به اسم چراغ پارکی شناخته هستند. اما بدانید که آنها فقط مخصوص پارک ها یا فضاهای سبز نیستند بلکه در جاه های مختلف مثل حیاط خانه ، ویلا ، راهروها ، فضای سبز خانه و حتی درون خانه می توان از آنها استفاده کردچراغ های خیانی نسبت به چراغ های حیاطی پایه بلندتری دارند.

معمولا طراحی چراغ پارکی به شکل سلطنتی و سنتی ساخته می شوند.

برای چراغ پارکی از لامپ های معمولی و یا لامپ های رنگی با توجه به نور مورد نیاز نیز می توان استفاده کرد.

چراغ پارکی را در هر ارتفاعی که بخواهید می توان نصب کرد. و مقاومت و کارایی در بدترین شرایط آب و هوایی از مهمترین ویژگی این محصولات است.

تماس تلفنی