ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

معرفی المنت آب گرمکن برقی ایتالیا

المنت آبگرمکن ایتالیا یک المنت 2000 وات است که در کشور ایتالیا تولید شده است. این المنت دارای ترموستات آنالوگ است که میتواند تا دمای 80، 90 درجه سانتی گراد دمای آب را افزایش دهد. روکش المنت های این وسیله از مس می باشد و همچنین دارای ترموستات تنظیم حرارت آب است. المنت آب گرمکن ایتالیایی از نوع المنت های فلنجی است. جنس فلنج این المنت از برنج است و سایز آن 4 می باشد.

اگر به این المنت نگاه کنید متوجه می شوید که سه میله دارد و ممکن است با خودتان بگویید 3 تا المنت دارد. اما باید گفت میله ای که بصورت تکی است، درواقع نقش ترموستات دارد و آن میله همراه با المنت های دیگر درون آب قرار می گیرد و به محض اینکه دما به میزان مورد نظر رسید، برق را قطع می کند.

برای اینکه این المنت آسیب نبیند و خراب نشود، حتما حتما باید داخل آب باشد و روشن گردد. درصورتی که المنت درون مایع نباشد، خیلی سریع ذوب می شود و میسوزد.

المنت آبگرمکن المنت آبگرمکن مدل ۳۴۱۲۱۱۹ محصول آریستون ایتالیا می باشد. این تجهیز با یا بدون ترموستات در دسترس خریداران می باشد. المنت مخزن آب و المنت میله ای فلنج دار از دیگر نام های این المنت برقی حرارتی می باشند. این مولد گرمایی با سایز و وات های متنوعی در دسترس می باشد. انواع المنت آبگرمکن برقی با وات بر سانتیمتر کمتری در هوای خشک مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت انواع المنت آبگرمکن نکته مهم دیگر که بر روی قیمت المنت آبگرمکنی برقی و ترموستات المنت ابگرمکن تاثیر گذار است خدمات پس از فروش و گارانتی المنت می باشد. همچنین نصب و تعویض این هیتر نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. هر چقدر که بتوانید نصب و تعویض المنت آبگرمکنی برقی تان را توسط یک متخصص انجام دهید، بهتر است

روکش محافظ هیتر می تواند از جنس مس ، نیکل کروم یا استینلس استیل باشد. همچنین در ادامه متن عوامل موثر بر قیمت ترموستات و المنت آبگرمکن برقی را بررسی می کنیم.

تماس تلفنی