ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

 

نمایندگی فروش کنتاکتور اشنایدر - آدیش الکتریک

کنتاکتور چیست؟

اگر با مفهوم رله در برق صنعتی و ساختمان آشنا باشید احتمالا با کنتاکتور هم آشنا هستید و در صورت آشنایی با کنتاکتورها احتمالا با یکی از معتبرترین و معروف ترین آنها یعنی کنتاکتور اشنایدر آشنا باشید. در این متن قصد داریم در حین تعریف و بررسی کامل کنتاکتور در برق صنعتی شما را با یکی از معتبرترین و محبوب ترین کنتاکتورهای موجود در بازار یعنی کنتاکتور اشنایدر آشنا نماییم.کنتاکتور نمونه قوی تر و قدرتمندتر یک رله است و مفهوم کلی این دو تقریبا مشابه هم می باشد. کنتاکتور در واقع یک کلید مغناطیسی می باشد که قرار است جریان های برق بسیار قوی و پر قدرت را کنترل نماید و قدرت کنترل آنها را در اختیار ما قرار دهد. کنتاکتور روش کار بسیار ساده ای دارد و تنها با استفاده از یک جریان برق بسیار کوچک ورودی می تواند یک جریان برق پر قدرت و قوی را به راحتی کنترل نماید. اگر با نحوه کار و کاربرد کنتاکتورها و مخصوصا کنتاکتور اشنایدر آشنا شوید متوجه خواهید شد که آنها مهم ترین عضو در مدار فرمان الکتریکی می باشند که بسیاری از مدارهای مخصوص ماشین آلات بزرگ به طور مستقل یکی از انواع کنتاکتورها را در خود دارند.

کاربرد کنتاکتورها در کجاست؟

همانطور که عرض کردیم کنتاکتور عضو مشابه اما قوی تری شبیه به رله است بنابراین در همه مکان هایی که شما می توانید از رله استفاده نمایید کنتاکتورها هم کاربرد دارند و در موتورها و جریان های بزرگ که رله ها نمی توانند پاسخگوی مناسبی باشند کنتاکتورهایی مانند کنتاکتور اشنایدر به کار گرفته می شوند تا آنها را تحت کنترل شما در آورند. در مکان هایی مانند ساختمان ها تجاری بسیار بزرگ و حتی ساختمان ها و برج های مسکونی بزرگ کنتاکتورها می توانند بهترین وسیله برای کنترل جریان باشند.

 کنتاکتور اشنایدر

شرکت اشنایدر یک شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی است که در سال 1836 در کشور فرانسه و توسط برادران اشنایدر تاسیس شده است. این شرکت در حال حاضر یک شرکت چند ملیتی می باشد که نزدیک به 160 هزار نفر را مشغول به کار کرده است.

تولیدات الکتریکی این شرکت مانند کنتاکتور اشنایدر در جهان دارای شهرت و اعتبار بسیار بالایی است و این کمپانی در سال های اخیر به عنوان 50 شرکت برتر اروپایی نیز شناخته شده است. کنتاکتور اشنایدر یکی از بهترین تولیدات این شرکت است که استفاده کنندگان از این کالا در ایران نیز می تواند در بازار ایران به آن دسترسی داشته باشند و آن را در مدارهای الکتریکی و قدرت خود به کار ببرند. کنتاکتورهای اشنایدر رنج وسیعی از توان و جریانات مدارهای الکتریکی را دارا می باشند و کاربرد آنها بسیار زیاد می باشد. کنتاکتورهای تولید شده شرکت اشنایدر بالاترین استانداردهای لازم برای این قطعه الکترونیکی را دارا می باشد.

تماس تلفنی