ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

المنت سرامیکی
المنت سرامیکی

ساخت المنت سرامیکی

المنت سرامیکی متشکل از ساختارهای 1 تیکه و 2 تیکه و 3 تیکه است. جنس آن نیز از استیل بوده که یک‌لایه نیکل بر روی آن وجود دارد. المنت سرامیکی با این روکش می‌تواند حرارتی تا حدود 780 درجه سانتی گراد را تحمل کند. این مقاومت در برابر حرارت به دلیل استفاده از سرامیک در تولید این المنت‌ها است. سیم المنت سرامیکی برای حرارت‌ ها و مقاومت ‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شود.

 

فروش المنت سرامیکی

المنت برق صنعت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع المنت خانگی و صنعتی مانند المنت سرامیکی می باشد که با سال ها تجربه در این حوزه، جایگاه ویژه ای را در صنعت به دست آورده است. اگر به دنبال المنت سرامیکی با کیفیت هستید، با المنت سازی برق صنعت تماس بگیرید.  المنت سرامیکی به دلیل قطعت سرامیکی که داخلش استفاده شده است گرمایش خوب و قوی دارد برای دستگاه های گرانول، دستگاه های اکسترودل، دستگاه های تولید و تزریق پلاستیک مورد استفاده قرار میگیرد. به طور کلی المنت های سرامیکی جزو المنت های پرمصرف و پر فروشی هستند که بیشتر کارخانجاتی که تولید پلاستیک دارند از این نوع المنت برای گرم کردن سیلندر دستگاه شون استفاده می کنند.

این نوع المنت در ابعاد و با ولت های مختلف قابل ساخت است. که کوچیک ترین سایز قابل تولید قطر 8 سانتی متر در ارتفاع 5 سانتی متر هست که تا قطر 50 سانتی متر و ارتفاع 50 سانتی متر که بصورت یک تا سه تیکه بر حسب سفارش مشتری ساخته می شود.

برای این نوع المنت ها می توان از کانکشن برق ترمینال خور، فیش اتویی خور و سیمی استفاده کنیم که هم داخل قاب باشند هم به صورت باز. اصولا برای دستگاه های گرانول که از المنت سرامیکی استفاده می کنند، و آنها داخل یک کاور قرار داده می شوند و روی این کاور فن سوار میشود که باد داخل سیل کوله بشود.

تماس تلفنی