ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

خرید وقیمت کلید مینیاتوری دو پل 50 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری هیوندای نوعی کلید محافظتی فشار ضعیف محسوب می شود که برای جریان های پایین و تابلوهایی که دارای فشار پایین هستن بسیار مناسب می باشد. نحوه عملکرد فیوز مینیاتوری به این صورت میباشد که زمانی که جریان از حد نرمال بیشتر شود یا در مدار اتصال کوتاه ایجاد شود، سیم فلزی که درون فیوز مینیاتوری تعبیه شده است ذوب شده و کلید مدار را قطع میکند.

انواع فیوز مینیاتوری

فیوزها از نظر سرعت عملکرد به دو دسته کندکار و تندکار تقسیم می‌شوند:

  • فیوزهای کندکار: این نوع فیوزها در برابر عبور جریان بیش از حد واکنش ملایم تری از خود نشان می‌دهند و برق را دیرتر قطع می‌کنند. با اینهمه، واکنش این فیوزها در برابر جریان اتصال کوتاه تقریباً لحظه‌ای است.
  • فیوزهای تندکار: این فیوزها زمان قطع کمتری نسبت به فیوزهای کندکار داشته و به همین دلیل در مصارف روشنایی استفاده می‌شوند.

مشخصات و کاربرد فیوز مینیاتوری هیوندای

فیوز مینیاتوری هیوندای Hyundai از استاندارد IEC، ظاهری منسجم، درجه امنیت بالا و نصب آسان برخوردار است. این فیوز مینیاتوری در دسته کلید های فشار ضعیف قرار می گیرد. از این رو این کلید ها عضوی جداناپذیر از کنتاکتور ها و قطع کن ها هستند. از فیوز های مینیاتوری هیوندای اغلب در تابلو های روشنایی و تابلو های توزیع با جریان پایین و توان کم یا به منظور محافظت از مدار های کنترل و فرمان تاسیسات برقی استفاده می شود. کلید های مینیاتوری هیوندای در انواع صنعتی و خانگی و در 4 دسته ارائه و به فروش می رسند. در این دسته بندی که توسط شرکت هیوندای صورت گرفته، فیوز های مینیاتوری در مجموعه های متفاوتی از جمله کلید مینیاتوری، کلید مینیاتوری محافظ جان، کلید خشک Isolator یا کلید مینیاتوری قطع و وصل و مینی بریکر قرار می گیرند.

تماس تلفنی